• IT

NOVINKY

V snehovej fujavici cenný bod

15.01.2022

V 21. kole Süper liig futbalisti Trabzonsporu remizovali na ihrisku Sivasporu 1:1.

Duel sa odohral vo veľmi ťažkých podmienkach. Celý zápas mrzlo, v druhom polčase začalo veľmi husto snežiť. Duel bol aj prerušený, aby usporiadali trošku očistili ihrisku. Stretnutie sa dohralo s červenou loptou. ,,Bol to veľmi náročný zápas. Sivaspor hrá po celom ihrisku hráč na hráča, mali sme s tým problém. Jediní, ktorí mohli mať viac priestoru, tak to boli naši stopéri. Do vedenia sa dostali domáci, no my sme o štyri minúty vyrovnali, čo bolo super. Dostali sme sa späť do zápasu. Nakoniec duel skončil remízou 1:1. Získali sme v náročných podmienkach  cenný bod proti ťažkému súperovi. Snežilo, ihrisko bolo ťažké, počas duelu ukazoval teplomer -6 stupňov Celzia. Cestujeme domov a hneď sa začneme pripravovať na stredajšie domáce stretnutie,” povedal Marek.