• IT

NOVINKY

Správna reakcia

18.12.2021

Futbalisti Trabzonsporu po minulotýždňovej prehre opäť dokázali získať tri body. V 17. Kole Süper Liig zdolali Hatayspor 2:0.

Trabzonspor, ktorý podporoval 36-tisíc fanúšikov, od prvých minút hral na plný plyn. Hostia museli brániť, vôbec sa nedostali na domácu polovicu. V 20. minúte sa ocitol v šanci Marek, no jeho strelu gólman hostí chytil. Oneldho práve náš futbalista bol nazačiatku skvelej akcie Trabzonu, na ktorej konci bol vedúci gól bordovo – modrých. Do prestávky pridal Cornelius druhý gól Trabzonu. ,,V prvom polčase sme hrali veľmi dobre. Po zmene strán to bol zase z našej strany obetavý výkon. Sme veľmi radi za tri body. Bolo dôležité správne reagovať na prehru v poslednom zápase. Zvládli sme to k spokojnosti,” povedal Marek, ktorý absolvoval celý duel.

Trabzonspor má po sedemnástom kole pred druhým Konyasporom deväťbodový náskok.