NOVINKY

Spokojnosť

Spokojnosť

14.10.2022

Futbalisti Trabzonsporu zdolali v štvrtom skupinovom zápase Európskej ligy tím Monaka 4:0 a v tabuľke sú na druhej, postupovej priečke.

,,Vedeli sme, že to bude pre nás veľmi dôležitý zápas. Chceli sme ho v každom prípade zvládnuť,” povedal Marek po zápase. Náš futbalista nastúpil v základnej zostave.

Lepší vstup do stretnutia mali hostia, dve nebezpečné strely vyrazil gólman Cakir. ,,Dôležitými úsekmi duelu bol záver prvého a začiatok druhého polčasu. Určite nám pomohol vlastný gól hostí pred prestávkou. Po nej sme mali fantastický vstup do druhého polčasu. Za deväť minút sme dali rýchle dva góly a prakticky sa rozhodlo o osude zápas,” pokračoval Marek, ktorý pri skandovanom potlesku 25-tisíc fanúšikov opustil ihrisko po hodine hry. V nedeľu totiž na Trabzon čaká šláger proti Besiktasu.

,,Sme veľmi spokojní. Vyhrali sme, na konte máme šesť bodov, sme na druhom mieste. V skupine je všetko otvorené. Pobijeme sa, aby sme postúpili a na jar hrali vo vyraďovacej fáze Európskej ligy,” dodal Marek.