• sk
  • SK
  • IT

NOVINKY

Rozhodli zápasy proti Walesu

Rozhodli zápasy proti Walesu

20.11.2019

V poslednom kvalifikačnom zápase futbalisti Slovenska zdolali Azerbajdžan 2:0. Druhú trefu zaznamenal náš kapitán. Pre Mareka to bol 120. duel a 25. gól v reprezentačnom drese,  

,,Mrzí nás, že sme nepostúpili. Ale aspoň víťazstvo potešilo. Prvý polčas bol z našej strany veľmi kvalitný, vypracovali sme si viacero šancí. V druhom ich bolo menej, pri jedinej šanci Azerbajdžanu nás podržal Maťo Dúbravka. Napokon sme to zavreli a dokázali sme to zvládnuť," povedal Marek, ktorý okrem gólu si pripísal aj jednu asistenciu.

Stretnutie sledovalo v Trnave iba 7 825 divákov. ,,Tí, ktorí prišli, tým ďakujem. Nebudeme s každým vyhrávať 5:0. Azerbajdžan je kvalitný tím. Nám navyše chýbalo viac pohybu, aby sme ich dokázali prečísliť. Ale mali sme málo oddychu po Chorvátsku, o to viac to bol z našej strany slušný zápas," povedal slovenský kapitán, podľa ktorého rozhodli o neúspešnej kvalifikácii zápasy s Walesom, v ktorých Slováci uhrali len jeden bod. ,,Tie zápasy ma mrzia. Dokázali sme v nich, že na Wales máme. Čiže kvalitu sme ukázali, ale bodovo to nevyšlo."

Galéria