• IT

NOVINKY

Patril medzi najlepších

03.08.2019

Futbalisti Dalianu vyhrali tretí súťažný duel za sebou. V 21. kole čínskej ligy uspeli na štadióne Chongqing Lifan 3:1.

,,Bol to ťažký zápas vo veľkom teple,” povedal Marek po stretnutí proti tímu Chongqing Lifan, ktorého trénerom je Jordi Cruyff. ,,Dostali sme sa do vedenia, no ešte do prestávky domáci vyrovnali. Dosiahli gól zo štandartky, ktorý sme zle ubránili. Našťastie po zmene strán sme dali za štyri minúty dva góly, ktoré rozhodli o našom víťazstve,” dodal náš futbalista po stretnutí, ktorý sa hral nielen vo veľkom teple, ale aj na zlom teréne. Marek patril medzi najlepších hráčov hostí. Nečudo, veď bol pri všetkých troch góloch hostí. Na prvý krásne prihral a on začal akciu pred druhou a treťou trefou.