NOVINKY

Mrzí ma to

Mrzí ma to

29.11.2010

Na zápas proti Udinese by chceli hráči Neapolu čím najskôr zabudnúť. V dueli 14. kola najvyššej talianskej súťaži totiž prehrali 1:3 a v priebežnej tabuľke klesli na štvrté miesto. Zápas sa nevydaril ani Marekovi. Bol v treťom góle domácich. Po rohu totiž pri pravej tyčke netrafil loptu a tá skončila v sieti. ,,Mrzí ma táto chyba,“ uviedol slovenský reprezentant, ktorý najprv nedal veľkú šancu a v 58. minúte nádhernou strelou znížil. ,,Čo z toho, keď nám ten gól nepriniesol bodový zisk,“ pokračoval Marek. Ten mal onedlho ďalšiu príležitosť na skórovanie. Nepremenil však pokutový kop. ,,Škoda toho. Keby som ho dal, znížil by som na 2:3. A do konca zápasu by zostalo ešte 25 minút a mohli sme vyrovnať,“ dodala neapolská sedemnástka.