• sk
  • SK
  • IT

NOVINKY

Mrzí ho neúčasť na zápasoch reprezentácie

Mrzí ho neúčasť na zápasoch reprezentácie

18.03.2021

Marek sa veľmi tešil, že po dlhšom čase sa stretne so spoluhráčmi z národného mužstva. S kolegami síce chvíľku bude, no vzápätí sa vráti do Švédska.

Pre Mareka je reprezentovať Slovensko to najviac. Bolo to tak pri prvej nominačky v roku 2003 do národného tímu do 16 rokov. A je to tak aj dnes. Dôkazom toho bol aj jeho odchod z Dalianu a angažmán v Göteborgu.  

 ,,Veľmi som sa tešil na zraz a následné zápasy Slovenska,” povedal na začiatok Marek.

Minulý týždeň v piatok na predzápasovom tréningu pocítil nás futbalista bolesti v lýtku. ,,Následné vyšetrenia ukázali problémy so soleusom v lýtku. Bolo jasné, že na určitý čas môžem zabudnúť na klasické tréningy a tým pádom na zápasy,” povedal náš futbalista, ktorý chýbal v zostave IFK Göteborg v sobotňajšom prípravnom stretnutí proti Siriusu.

V nedeľu má slovenská reprezentácia zraz pred marcovými kvalifikačnými zápasmi. ,,Prídem do Senca, no nezdržím sa dlho. Naši lekári sa pozrú na moju nohu a potom pôjdem späť do Švédska. V rehabilitácií budem pokračovať v klube. Predbežne budem mimo ešte tri týždne. Verím, že v 1. kole švédskej ligy budem k dispozícií. Desiateho apríla nastúpime v Örebro,” povedal náš reprezentant.

,,Veľmi ma mrzí, že som sa zranil, v súčasnosti nemôžem byť súčasťou národného tímu. Chalanom budem držať palce. Verím, že v troch zápasoch získajú čo najviac bodov,” dodal Marek.

Galéria