• IT

NOVINKY

Marek skóroval, ale....

03.10.2021

Pokračovala skvelá séria Trazonsporu, ktorý v 8. kole Süper Liig vyhral na ihrisku Kayserisporu 2:1.

,,Super, že sme vyhrali ďalší náročný zápas. Po úvodnom góle sme nastrelili brvno, na druhej strane domáci vyrovnali. Následne sme trafili aj tyčku. Po zmene strán sme dali druhý gól, ktorý znamenal zisk troch bodov,“ povedal Marek, ktorý absolvoval celý duel.

Najkrajší a dlho najpamätnejšia situácia sa nastala v 71. minúte. Po rozhodcovskej lopte na polovici ihriska náš futbalista nádherne preloboval gólmana. Táto nádherná trefa by bola určite gólom roka. Arbiter ho však neuznal, keďže priamo z rozhodcovskej lopty nemôže padnúť gól. ,,Strela bola naozaj výstavná. Škoda, že nebol uznaný, no pravidlá sú pravidlá... Vyhrali sme, máme tri body, zostali sme naďalej bez prehry,“ pokračoval náš hráč. Trabzonspor je druhý, na prvý Fenerbahce stráca bod. Po reprezentačnej prestávke privíta práve súčasného lídra.

,,Presúvam sa na Slovensko, kde sa budem v pondelok hlásiť na zraze národného tímu. Musíme sa dobre pripraviť na ťažký dvojzápas, potrebujeme v nich bodovať,“ dodal Marek.