• IT

NOVINKY

Majú dvanásťbodový náskok

13.02.2022

Futbalisti Trabzonsporu urobili ďalší významný krok k majstrovskému titulu. V 25. kole tureckej ligy zdolali druhý Konyaspor 2:1. Pred súperom majú dvanásťbodový náskok, zeleno – biely tím má ešte zápas k dobru.

Trabzonspor si vďaka dvom gólom dostal proti Konyasporu do dvojgólového náskoku, hostia dokázali v závere iba znížiť. Marek sa po skoro mesačnej prestávke (zranenie lýtka) sa vrátil na ihrisko. Štyridsaťtisíc divákov ho v 71. minúte privítalo obrovskými ováciami. ,,Som rád, že som späť. No na prvom mieste je víťazstvo nášho družstva, Uspeli sme v šesťbodovom zápase. Sme neskutočne šťastní a spokojní za výhru. Vládne obrovská spokojnosť, že sme zdolali priameho konkurenta o majstrovský titul. Ale nesmieme poľaviť, ešte nemáme nič vyhraté, musí byť plná koncentrácia do ďalších zápasov. Dokedy to nebude matematické isté, tak musíme sa maximálne pripraviť na každý duel. Tak ako to bolo dnes,” pokračoval slovenský futbalista, ktorý vyzdvihol ešte parádnu atmosféru na Medical Park štadióne. ,,Bola fantastická. Publikum nám dodal energiu. Dúfam, takto to bude pri každom zostávajúcom domácom zápase, fanúšikovia nás budú podporovať.”