• sk
  • SK
  • IT

NOVINKY

Krásny večer v Trabzone

Krásny večer v Trabzone

16.09.2022

Futbalisti Trabzonsporu zdolali v druhom skupinovom zápase Európskej ligy CZ Belehrad 2:1. Úvodný gól domácich zaznamenal rybičkou práve Marek. Po dvoch kolách je turecký tím na druhom mieste.

,,Začali sme veľmi aktívne a po štvrťhodinke hry sme sa ujali vedenia. Krásne ma našiel Trezeguet, som veľmi rád, že som premenil šancu. Naďalej sme mali hru pod kontrolou a po zmene strán sme pridali ďalší gól. Mali sme ďalšie šance, no gól v závere dali hostia. Sme radi, že sme ziskom troch bodov potešili našich skvelých fanúšikov. Toto víťazstvo sme potrebovali ako soľ, verím že sme sa nakopli a v nedeľu budeme úspešní aj v tureckej lige,“ povedal Marek, ktorého z ihriska po hodine hry vyprevadil skandovaný potlesk a ovácie domácich fanúšikov.

,,Môj gól? Som šťastný, že sa mi podarilo skórovať. A ešte k tomu hlavou, mohol som gól oslavovať svojim obvyklým spôsobom... (úsmev). Mám za sebou ťažké obdobie, Teraz, alebo aj na jar som vypadol pre zranenie na dlhé týždne. Tento gól pre mňa znamená veľmi veľa. Bol to krásny večer. Vyhrali sme, dal som gól, čo viac si priať? (úsmev),“ dodal náš futbalista.

Galéria