• IT

NOVINKY

Kapitán – legenda

07.11.2018

Futbalisti SSC Neapol v stretnutí Ligy majstrov remizovali s Paríž SG 1:1. V C – skupine sú jediným tímom, ktorý je bez prehry.

,,Absolvovali sme ďalší skvelý duel. Na konci prvého dejstva sme inkasovali, no po zmene strán sme sa vrátili do zápasu. Na začiatku druhého polčasu sme to poriadne roztočili, dostávali sme sa do šancí. Podarilo sa nám aj vyrovnať. Získali sme veľmi dôležitý bod. Veľká vďaka patrí našim priaznivcom. Opäť nám pripravili fantastické prostredie. Ako pozerám na situáciu v tabuľke? Máme slušnú východiskovú pozíciu. Urobíme všetko, aby sme postúpili,“ uviedol Marek, ktoré UEFA označila za Hráčom zápasu. Náš futbalista počas 90-ich minút odbehal 11,78 kilometrov, čo bolo najviac zo všetkých hráčov na ihrisku.

Kapitán sa stal legendou, prekonal ďalší klubový rekord. Marek v utorok proti Paríž SG absolvoval svoj 512. súťažný duel v drese SSC.