NOVINKY

Gól na úvod

Gól na úvod

17.08.2021

Futbalisti Trabzonsporu skvelo začali nový ročník tureckej Superligy. Na ihrisku Malatyasporu vyhrali 5:1.

,,Mal sme skvelý vstup do zápasu, po desiatich minútach sme viedli dvojgólovým rozdielom. Domáci znížili, no na prestávku sme išli trojgólovým náskokom. Aj po zmene strán sme pokračovali v dobrom výkone a pridali sme aj piaty gól. Máme za sebou skvelý vstup do tureckej ligy,“ povedal po zápase Marek, ktorý hral do 83. minúty.

Náš futbalista už v tretej minúte ukázal svoju skvelú kopaciu techniku, keď krásnym centrom našiel hlavu Bakasetasa a hostia sa ujali vedenia. ,,Teší ma táto prihrávka. Ako aj prvý gól v drese Trabzonu. Mám z neho veľkú radosť, podarilo sa mi skórovať v ďalšej kvalitnej lige. Najdôležitejšie je ale to, že sme vynikajúco zvládli vstup do ligy a výborne sme sa naladili na štvrtkový duel Konferenčnej ligy. Teraz sa potrebujeme rýchlo zregenerovať, veď proti AS Rím nastúpime už vo štvrtok. Tešíme sa na atraktívny duel,“ dodal Marek, ktorý bol podľa hodnotenia stránky whoscored.com druhým najlepším hráčom na ihrisku. Dostal vysokú známku 8,5.