• IT

NOVINKY

Fantastické!!!!!

13.11.2020

Futbalisti Slovenska zdolali v barážovom stretnutí o postup na majstrovstvá Európy Severné Írsko 2:1 po predĺžení.

,,Je to fantastické. Opäť sme tam” povedal po zápase Marek, pre ktorého to bol 124. zápas v národnom tíme. ,,Bol to veľmi ťažký zápas. Hrali sme slušne, Severných Írov sme nepustili do skoro žiadnej šance. Tesne pred koncom sme dostali gól, no napriek ťažkej psychickej situácie sme to ustáli. Ukázali sme charakter. Bojovali sme, dali sme do toho maximum. Zmobilizovali sme sa, v predĺžení sme dali ďalší gól. Paráda, dostali sme sa na tretí veľký turnaj. Som veľmi hrdý na celé mužstvo. Víťazstvo patrí celému Slovensku. Ďakujeme, že ste nám fandili. Slovenskoooooooo,” povedal Marek.