NOVINKY

Strata

Strata

10.12.2017

Neapolčania nevyhrali v treťom súťažnom zápase za sebou. V 16. kole Serie A ,,iba” remizovali s Fiorentinou 0:0.

,,Prvý polčas z našej strany nebol dobrý. Fiorentina výborne bránila, nevedeli sme prekonať jej obranu. Po zmene strán to už bolo o niečom inom,” povedal Marek. Neapolčania zapli na vyššiu stupeň, prišli aj šance, no gólu sa nedočkali. ,,Škoda toho. Niekedy nám chýbalo aj športové šťastie. No sú aj takéto zápasy,” pokračoval slovenský futbalista, ktorý počas 90-ich minút nabehal 13 028 metrov. Najviac zo všetkých futbalistov na ihrisku. ,,Ideme ďalej, pozeráme dopredu. Máme silný tím, ktorý sa určite vráti na víťaznú vlnu. Verím, že už najbližšie v Turíne získame tri body ,” dodal Marek.