• IT

NOVINKY

Spokojnosť s remízou

30.08.2010
Nedeľňajší duel Fiorentiny s Neapolom (1:1) zostane dlho v pamätí. Lopta po hlavičke Cavaniho sa od brvna neodrazila celým objemom za bránkovú čiaru, avšak napriek tomu rozhodca gól uznal. Modrí viedli, ale nakoniec duel skončil remízou. „S bodom sme spokojní, veď Fiorentina je kvalitný súper," uviedol Marek. „V prvom polčase sa mi hralo výborne. Po zmene strán to bolo celkovo ako mužstvo slabšie," pokračoval náš futbalista, ktorý v prvom polčase sa dostal do výbornej streleckej príležitosti. ,,Hľadal som niekoho pri vzdialenejšej žrdi. Keď som nevidel, tak som zbrklo vystrelil. Škoda nevyužitej šance,“ uviedla neapolská sedemnástka, ktorá sa dnes hlásila na reprezentačnom zraze Slovenska pred kvalifikačnými duelmi proti Macedónsku a Rusku. „Na klubové záležitosti som už zabudol, odteraz sa sústreďujem na pôsobenie v národnom mužstve,“ dodal Marek.