• IT

NOVINKY

Skvelý začiatok na úspech nestačil

16.02.2017

Futbalisti Neapolu v úvodnom osemfinálovom zápase Ligy majstrov prehrali v Madride s Realom 1:3. Odvetný duel na vypredanom San Paule je na programe 7. marca.

Pred zápasom do šatne Neapolu zavítala legenda klubu Diego Maradona, ktorý povzbudil hráčov SSC. Tí začali na štadióne Santiago Bernabeu skvele. Marek parádne vysunul Insigneho, ktorý strelou z viac ako 30-ich metrov prekvapil domáceho gólmana. ,,V prvých sekundách duelu skvelo zasiahol Pepe Reina a onedlho sme sa ujali vedenia. Mali sme parádny vstup do stretnutia. Škoda, že sme o desať minút inkasovali,” povedal slovenský futbalista. Po zmene strán Real za päť minút dvakrát trafil. ,,Škoda, že sme v ďalšom priebehu nedali druhý gól,"  povzdychol si Marek. ,,Samozrejme, odohrali sme už aj lepšie zápasy. Stredali sme lepšie momenty s horšími. Nemôžeme ale zabudnúť, že sme hrali proti jednému z najlepších tímov sveta. Sme smutní po prehre, no nevzdávame sa. Je veľmi dôležité, že sme v Madride skórovali,” pokračovala naša sedemnástka. ,,V odvete je všetko možné. Za chrbtom budeme mať našich skvelých fanúšikov, ktorý na vypredanom San Paule určite vytvoria elektrizujúcu atmosféru. Nemáme čo stratiť, dáme do toho všetko,” dodal Marek.