• IT

NOVINKY

Skvelý triumf

22.01.2017

Ďalšie dôležité body. V zápase 21. kola Serie A futbalisti Neapolu vyhrali na štadióne AC Miláno 2:1. V roku 2017 sú modrí stopercentní.

Hostia mali raketový štart do zápasu, keď už po deviatich minútach viedli dvojgólovým rozdielom. ,,Parádne sme vstúpili do zápasu, mohli sme pridať aj ďalší gól. Nestalo sa tak a domáci ešte do prestávky znížili,“ uviedol Marek. ,,Nakoniec sme duel dotiahli do víťazného konca. Tieto tri body nás stáli veľa síl, opäť smer ukázali aký máme skvelý tím. Sme šťastní, v Miláne sa vyhráva veľmi ťažko. A my sme to dokázali,“ pokračoval slovenský hráč. ,,Sme radi, že sa nám darí, výborne sme vstúpili do roku 2017. Pozeráme sa na seba, uvidíme ako to bude po 38. kole...,“ dodal s úsmevom Marek.