• IT

NOVINKY

Marek skóroval, ale....

18.02.2018

Naháňačka pokračuje. V Serii A nič nové pod slnkom. Na víťazstvo Juventusu odpovedali Neapolčanom ďalším triumfom a naďalej sú lídrami talianskej ligy. SSC v 25. kole zdolal Spal 1:0.

,,Správnym spôsobom sme zareagovali na nepríjemnú štvrtkovú domácu prehru v Európskej ligy. Od prvej minúty sme boli aktívni, rýchlo sme sa ujali vedenia. Aj po góle sme mali prevahu, vytvárali sme si šance. Akurát škoda, že sme nepridali ešte jeden gól,“ povedal Marek. Ten v prvom polčase raz prestrelil bránu a pred prestávku jeho pokus z hranice šestnástky gólman hostí vyrazil.

Po hodine hry založil akciu práve slovenský futbalista a po centri Allana hlavičkoval presne do bránky. Radovalo sa celé mužstvo, celý štadión, no arbiter na základe videozáznamu pre centimetrový ofsajd gól neuznal. ,,Je super, že sme vyhrali ďalší duel. Sme prví, no pozeráme iba na najbližší zápas. A ten bude vo štvrtok v Lipsku,“ dodal Marek.

Neapol v prvých 25-ich kolách Serie A získala 66 bodov, čo je nový klubový rekord. V tejto sezóne získala 2,64 bodov na zápas. V porovnaní veľkých 5 európskych líg je v tomto smere druhý za Manchesterom City.