• IT

NOVINKY

Marek rozhodol o víťazstve

01.05.2011

Neapol sa vrátil na víťaznú vlnu! V 35. kola najvyššej talianskej súťaži vyhral nad FC Janovom 1:0. A kto dal gól? Maareek! Sedem minút pred koncom! Cavani mu priťukol loptu a on z ťažkého uhla prestrelil gólmana hostí. ,,Dnes večer sme chcel opäť vyhrať. V hustom daždi to však bola ťažká šichta. Hostia výborne bránili. Tlačili sme ich, mali sme šance, ale dlho sa nám ich nepodarilo premeniť. Našťastie v závere som skóroval a získali sme tri veľmi dôležité body,“ uviedol Marek, ktorý bol najlepším hráčom Neapolu. Keď ho štyri minúty pred koncom tréner Mazzarri stiahol z ihriska, päťdesiattisíc divákov na štadióne San Paulo vstalo a skandovaným potleskom ho vyprevádzalo z ihriska. ,,Bol to veľmi príjemný pocit,“ priznal sa náš reprezentant. Neapol víťazstvom nad Janovom potvrdil svoje tretie miesto. Priečku, ktoré zabezpečuje štart v Lige majstrov. ,,Opäť sme bližšie k splneniu cieľu... Nemôžme však zaspať na vavrínoch, hrá sa ešte o deväť bodov,“ dodal náš reprezentant.