• IT

NOVINKY

Marek nedohral zápas

11.02.2018

Futbalisti Neapolu pokračujú vo víťaznom ťažení. V stretnutí 24. kola zdolali Lazio 4:1 a naďalej sú lídrami Serie A.

,,Vedeli sme, že čaká nás veľmi ťažký duel. Lazio bolo tretie, navyše prehralo predchádzajúce dva zápasy. Rímske mužstvo je veľmi kvalitné, čo aj potvrdilo hlavne v prvom polčase,” povedal Marek.

Ten chýbal v druhom polčase na ihrisku. ,,Mal som veľké bolesti chrbta. S trénerom sme sa dohodli, že nebudem pokračovať. Koľko budem chýbať? Verím, že nás lekársky tím ma dá čím skôr do poriadku,” povedal slovenský futbalista. ,,Mužstvo ukázalo v druhom polčase skvelú hru, veľký charakter. Otočilo skóre a zaslúžene vyhralo. Tri body venujeme Faouzimu Ghoulamovi. Jeho opätovné zranenie nás veľmi mrzí, dnes sme hrali pre neho,” dodal Marek. Dôkazom toho bolo aj to, že všetci hráci Neapolu vyšli na ihrisko v jeho drese s číslom 31.