• IT

NOVINKY

Dôležité víťazstvo

21.01.2018

Dokázali to. V 21. kole Serie A futbalisti Neapolu vyhrali v Bergame 1:0 a naďalej sú lídrami najvyššej talianskej ligy.

Hostia nastúpili bez Mareka. ,,V posledných dňoch ma trápila choroba, mal som aj horúčku. Až v sobotu som sa pripojil k tímu,” uviedol náš futbalista. Ten sa dostal na ihrisko v 74. minúte. Zahodil jednu veľkú šancu a v závere mu rozhodca pre údajný ofsajd nesprávne neuznal gól..  ,,Najdôležitejšie je víťazstvo,” skonštatoval náš futbalista po zápase. ,,Hrali sme proti súperovi, ktorý nám nesedí. V minulej sezóne nás dvakrát zdolal a pred pár týždňami nás vyradil z Talianskeho pohára. Trpezlivo sme išli za našim cieľom a nakoniec sa nám podarilo zvíťaziť. Sme šťastní,” pokračoval Marek. ,,Po dvojtýždňovej prestávke sme pokračovali vo víťazstvách. Sme prví, no do konca je ešte veľmi ďaleko. Dnes sa tešíme, od zajtra myslíme na ďalší duel proti Bologni,” dodal kapitán Neapolu,, ktorého so spoluhráčmi vítali na letisku v Neapole stovky priaznivcov SSC…

Hrozilo, že pre chorobu sa preruší Mareková skvelá séria v Serii A. Nakoniec naša sedemnástka nastúpila. Znamená to, že bol to jeho 106. duel bez prerušenia v najvyššej talianskej súťaži. Naposledy v Serii A nehral 4.4.2015 v Ríme proti AS.