• IT

NOVINKY

Ďalšie galapredstavenie Neapolu

21.09.2017

Bol to ďalší nádherný večer. Futbalisti Neapolu vyhrali v Ríme nad Laziom 4:1 a naďalej sú lídrami Serie A. SSC začal sezónu famózne, s piatimi víťazstvami. Naposledy to bolo v sezóne 1987/88...

Síce prvé dejstvo vyhrali domáci, ale hostia hrali dobre. Vytvorili si aj šance (Insigne, Callejon, Marek trafil z ťažkého uhla tyč), no v prvom dejstve gól nedali. ,,V polčase sme si povedali, že naďalej musíme hrať svoju hru, zvýšime tempo a prídu aj góly,“ povedal Marek.

A bolo to tak. Neapolčania za päť minút dali tri krásne góly. Na druhú trefu hostí prihrával Marek, ktorý začal druhú stovku asistencií v drese SSC.  Hostia nakoniec vyhral 4:1. A štatistiky druhého polčasu? Zdrvujúce... Strely: 1:11, strely na bránku: 0:9, držanie lopty: 29%-71%.

,,Zdolali sme Lazio, ktoré vyhralo Taliansky Superpohár, do dnes stratilo v Serii A iba dva body a je veľmi kvalitné mužstvo. Na jeho ihrisku veľa tímov nevyhrá... Sme radi, že pokračujeme vo víťazných zápasoch. Hráme veľmi slušne, dávame veľa gólov. Ideme od zápasu k zápasu, v sobotu nás čaká nováčik Spal,“ dodal Marek.