• IT

NOVINKY

Ďalšia prehra

24.04.2011

Po neúspešnom domácom zápase proti Udinese prehral Neapol aj v sobotu. Tento krát nestačil na Palermo. Na Sicílii prehral 1:2 a v priebežnej tabuľke klesol na tretie miesto. ,,Mali sme výborný vstup do zápasu, keď sme sa už po dvoch minút ujali vedenia. Potom sa dostali k slovu domáci, ktorým sa podarilo vyrovnať. Ako sa neskôr ukázalo, rozhodujúcim momentom bola posledná minúta prvého dejstva. Vtedy sme inkasovali aj druhý gól,“ uviedol Marek. ,,Po zmene strán sme sa snažili o obrat, ale nepodarilo sa nám zachrániť aspoň bod,“ povedala neapolská sedemnástka. ,,Zápas nevyšiel ani mne, nemôžem byť spokojný s mojim výkonom. Rád by som sa ukázal v lepšom svetle už v nasledujúcom dueli proti FC Genoa. Verím, že v sobotu získame tri body a vrátime sa na víťaznú vlnu,“ dodal Marek.